Movers Carrying Shelving Unit

הובלת דירה

הובלות מתרחשות בכל עונות השנה, אך אם אתם עתידים לעבור דירה, רצוי שתבחרו לעצמכם את העונה המתאימה לביצוע הובלות ולרוב מדובר בעונות האביב והקיץ. בעונת הסתיו והחורף ההובלות הופכות למעט מורכבות בשל תנאי מזג האוויר- גשם, שלוליות, בוץ ועוד. אין ספק שכולם מעדיפים לבצע את ההובלה בימים החמים של השנה ועל כן תקופת הקיץ והאביב הופכת לתקופה לחוצה ופורה עבור חברות ההובלה. אם אתם עוברים דירה בקיץ או בסתיו, שריינו מקום מבעוד מועד עם חברת הובלות משום שאתם עלולים למצוא עצמכם ללא חברה מקצועית ומיומנת דיה שתבצע עבורכם את ההובלה משום שהיומן שלה עמוס עד אפס מקום.

אלמנטים החשובים בתהליך

אחד הדברים החשובים יותר בעת מעבר הדירה הוא האריזה. עליכם לארוז את הציוד שלכם היטב בכדי למנוע נזקים בלתי צפויים. אם התכולה שלכם שבירה, עטפו אותה בנייר פצפצים וכך גם את פינות השולחנות על מנת שאם הם יקבלו מכות במהלך המעבר בחדר המדרגות נייר הפצפצים ימנע נזק.

 

על כל ארגז אותו אתם סוגרים, רשמו את שם החדר ואת התכולה בארגז לדוגמא על ארגז ספרים רשמו "ספרים" וכדומה, כך יהיה לכם קל יותר לפרוק את הציוד. עוד חשוב על ארגזים שבירים לכתוב "שביר" ולהסב את תשומת ליבם של המובילים כי עליהם לנהוג במשנה זהירות עם הארגז השביר. הציוד שלכם. בחרו בחברת הובלות אשר אינה מחליפה את צוות העובדים בתדירות גבוהה, ומובילים אשר מגלים אחריות ורצינות כלפי עובדיהם.

Packers-Movers-New-Town-Kolkata.jpg

אם גם אתם עוברים משרד או מקימים משרד חדש וזה הזמן להעביר לתוכו את תכולתכם, צרו קשר עם ריאל הובלות וקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לביצוע הובלה מקצועית מיומנת אמינה ובטוחה. אנו נעניק לכם ביטוח עבור כל הציוד אותו אנו מעבירים מכתובת אחת לשנייה. ריאל הובלות הינה חברה בעלת מוניטין רב המבצעת עבודתה נאמנה.

הובלות בצורה מסודרת ומקצועית

הובלות מתבצעות על בסיס יום יומי, אך על מנת שלא יעבדו עליכם הינכם מחויבים לבחון את החברה בה אתם בוחרים בציציות. שימו לב כי קיימות תחבולות רבות אותן מאמצות חברות ההובלה כדי להגיע לכיסכם ולקחת ממנו עוד קצת כסף לדוגמא: חברת ההובלה יכולה לתמחר את העבודה בתחילתה בסכום המקובל עליכם ובסכום שעומד בתקציב שלכם אך ברגע בו הם יגיעו לבצע את העברה הלכה למעשה, הם יכולים לטעון כי בשל גרם מדרגות אותם הם לא לקחו בחשבון המחיר יקפוץ ב- 200 ₪ נוספים או לחלופין בשל העובדה שיש לכם ארגז אחד יותר מדי הם גובים 100 שקלים נוספים ועוד. עצם העובדה שהם כבר שם ואינכם יכולים להמתין עם ההובלה, לא תישאר לכם ברירה ואתם תשלמו את הנדרש. בכדי למנוע סיטואציה זו, בדקו שהחברה חותמת לכם בחוזה כי זהו המחיר הסופי שלא ישתנה במהלך ההובלה, זאת כמובן בתנאי שהענקתם להם מידע מדויק אודות התכולה אותה אתם מעברים והקומה אליה אתם עוברים.

חוזה עבודה

לא בכל חברת הובלות דירות נהוג לחתום על חוזה - לעתים בכל אזור ישנן חברות שעובדות בצורה שונה ולא תמיד מה שקיים באזור המרכז קיים בהכרח גם באזור השרון לדוגמא - אך אתם אל תוותרו על חלק חשוב זה בעבודה. ללא חוזה אתם עלולים להפסיד זמן וכסף. חשבו לדוגמא כי הזמנתם חברת הובלות וזו בחרה שלא לבוא מסיבותיה שלה, בזה הרגע הפסדתם יום עבודה ותאלצו לחפש חברה חלופית שתגיע לבצע עבורכם את העבודה ועצם העובדה שהזמנת העבודה מתבצעת מהיום להיום, סביר להניח שתאלצו לשלם סכום גבוהה יותר. אם יש בידיכם חוזה, הרי שאתם יכולים לדרוש או לתבוע את ההוצאות שהפסדתם אם לא בדרכי נועם אזי בכותלי בית המשפט אך אם לא התעקשתם לחתום חוזה לא יישאר לכם מה לעשות.

1060x450_fill_slide-1.jpg

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן, למידע נוסף צרו קשר או מלאו את הפרטים

ההודעה נשלחה בהצלחה

טלפון: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל: realovalot@gmail.com

Whatapp