• ריאל הובלות

הובלת דירה - כל המידע הדרוש

חופשת הקיץ היא הזמן האידיאלי ל מעבר דירה : מזג האוויר נוח, לעתים יש חופש מהעבודה או מהלימודים והילדים יוכלו להתחיל את שנת הלימודים בבית הספר החדש. הבעיה היא שישראלים רבים עוברים דירה בחודשים יולי-אוגוסט, ולכן מחירי ההובלה מאמירים בתקופה זו.
איך להתכונן להובלה?

  • חשוב להזמין מוביל מספר שבועות לפני יום ההובלה, בעיקר אם ההובלה מתרחשת בחודשי הקיץ. אבל מה עושים כמה שבועות לפני ההובלה עצמה?


  • מומלץ להתחיל את ההכנות 3-4 שבועות לפני יום המעבר.

  • השלב הראשון בהתכוננות למעבר הוא הכנת רשימה מפורטת ככל האפשר של כל החפצים בבית שיש להעביר, גדולים כקטנים.

  • תקופה שלפני מעבר הדירה היא הזדמנות לעשות סדר בבית, ולהיפטר מחפצים שאתם לא צריכים. סדר כזה יכול לחסוך לכם זמן וכסף, מאחר שתצטרכו לארוז ולהוביל פחות.

  • מומלץ להתחיל לחפש ולאסוף ארגזים מספר שבועות לפני יום ההעברה. טוב לאסוף קצת יותר ארגזים ממה שהערכתם, כדי שלא תמצאו עצמכם בלי ארגזים במידה שטעיתם בחישוב


ימי האריזה

  • כדי לא למצוא את עצמכם לא מוכנים ביום ההובלה, חשוב לתכנן בקפידה את ימי האריזה. פנו מספר ימים רק לטובת האריזה, ודאו שיש לכם ארגזים, טושים, מספריים ודבק. מומלץ גם לבקש עזרה מחברים ומקרובי משפחה כדי לייעל את העבודה.

במהלך תכנון ימי האריזה, מומלץ להוסיף 20% לפרק הזמן שאתם מעריכים שהאריזה תיקח - רק ליתר ביטחון.

  • שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה או חברות מיוחדות המתמחות בכך, יכולות לעזור לכם לארוז. השירות מומלץ לאלו מאיתנו הקצרים בזמן, לבעלי חפצים רבים, וגם לאלו המעוניינים באריזה איכותית ובטוחה במיוחד.

הכינו רשימה של כל החפצים שאתם צריכים לארוז. תוך כדי העבודה רשמו ברשימה מסודרת באיזה ארגז שמתם כל פריט. זה יעזור לכם לאין שיעור בפריקה.

יש לסמן בצורה ברורה על כל ארגז מה הוא מכיל ולאיזה חדר בבית הוא מיועד. מספרו את הארגזים, סמנו אותם מהצד ולא מלמעלה והכינו רשימה שלהם. כך תוודאו שכולם הגיעו.

ארגזים יכולים לבוא בגדלים שונים. למטבח ולספרים יש צורך בארגזים קטנים, מכיוון שארגזים בגודל רגיל יהיו כבדים מדי לנשיאה.

בלתי אפשרי לתת אחריות על חפצים שבירים שנארזו לבד, לכן מומלץ לתאם אריזתם עם המוביל.

על גבי ארגזים שמכילים פריטים עדינים ושבירים (כמו חפצי זכוכית או מכשירי אלקטרוניקה) כתבו בגדול " שביר!".

רגע לפני שאתם סוגרים את הארגז תנו מבט אחרון בתוכו. ודאו שארוזים בו רק הפריטים שאמורים להיות בו.

למי שיש את הכישורים והזמן, מומלץ לפרק לבד ארונות או רהיטים גדולים. הדבר עשוי לחסוך כסף רב מאחר שזהו שירות נוסף שעליו המוביל עשוי לדרוש תשלום.


1060x450_fill_slide-1.jpg

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן, למידע נוסף צרו קשר או מלאו את הפרטים

ההודעה נשלחה בהצלחה

טלפון: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל: realovalot@gmail.com

Whatapp