• ריאל הובלות

שירותי פירוק אריזה והרכבה לבתים ומשרדים

כאשר עוברים דירה, לא פעם נתקלים במקרים בהם אחד הרהיטים, או יותר, לא עובר בדלת הכניסה לבית. נכון שאפשר להשתמש במנוף ולהכניס את הרהיט דרך מרפסת הדירה, אך עלויות שימוש במנוף, לא תמיד משתלמות. בעיקר במקרים בהם ניתן לפרק את הרהיט ולהרכיבו בחזרה בתוך הבית.


פירוק והרכבה של רהיטים

יש לכם מיטה שלא תיכנס בדלת הדירה? מקרר רחב מידי שאפשר לפרק לו את הדלת ולהכניסו? רהיט ישן שאינכם בטוחים כיצד לפרק ולהרכיב מחדש? או אולי רהיט חדש שקניתם עם הוראות הרכבה בשוודית? בפורטל הובלות לכל הארץ תוכלו לאתר בקלות מובילים מומלצים אשר יש להם ניסיון רב בפירוק והרכבה של רהיטים.איזה רהיטים ניתן לפרק ?

כלל האצבע שאומר שאת כל מה שאפשר להרכיב אפשר גם לפרק לא תמיד תקף בהובלת דירה. להוציא ריהוט פלסטיק או מתכת, רהיטי עץ לא תמיד אפשרי וכדאי לפרק ולא כל רהיט שפורק לפלטות וקורות ניתן להרכיב בצורה תקינה מחדש. עם זאת עבודות נגרות שנעשו מעץ מלא ואיכותי או מעץ סנדביץ' שנחשב חומר איכותי יחסית, ניתן יהיה לפירוק והרכבה מחדש אפילו מספר פעמים.


היתרונות הגדולים של שירות פירוק והרכבה:

אנו מאמינים שכדי להשיג תוצאות איכותיות, יש לבצע את הדברים באופן מקצועי ואם המקצוע שלכם אינו קשור בשום אופן לתחום הנגרות, שקלו בכובד ראש לעשות שימוש בשירות שכזה ושמוצע באתר על ידי חברות הובלה שונות.


אחרי שהקדשתם זמן רב לארוז חיים שלמים אל תוך ארגזי קרטון, מיותר יהיה להתעסק עם פירוק ארון שידה או מיטה ולבזבז זמן יקר ולעתים אף ימי עבודה רק כדי לגלות שבסופו של יום גרמתם נזק לשידה או לארון – ועדיין לא התחלתם להרכיב אותם בביתכם החדש ובמקום לפרוק את ארגזי הקרטון, אתם מתעכבים בהרכבת רהיטים אינסופית.


לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן, למידע נוסף צרו קשר או מלאו את הפרטים

1060x450_fill_slide-1.jpg

לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן, למידע נוסף צרו קשר או מלאו את הפרטים

ההודעה נשלחה בהצלחה

טלפון: 054-3012654

פקס: 077-7148149

דוא”ל: realovalot@gmail.com

Whatapp